* Sobota včera, dnes a zítra

27.04.2019

Moje sobota před třemi roky: V noci jsem nespala. Celou noc jsem přemýšlela o tom, co mi kdo řekl. Kdo mě pomlouvá, kdo mě sleduje. Byla jsem na sociálních sítích a hledala odpověď. Svět byl v mlze.... 

Moje sobota před dvěma roky: Sedím na psychiatrické léčebně a čekám, až mě někdo přijde navštívit. Jsem mimo dění. Ospalá. Svět dostává ostré obrysy. 

Moje sobota před rokem: Spím do 11.00 hod. I když jsem šla spát v 19.00 hod. Nic se mi nechce, život je černý, nic nemá smysl. Musím jít v pondělí znovu do práce. Děsím se toho. Nemám sílu. 

Moje sobota dnes: Vstávala jsem v 4.30 a šla do práce. Po práci jsem si dala rychlý oběd a zaskočila za holkama z Paprsku na Baziliku, kde byla "Jarní zámecká slavnost." Jen tak pozdravit a čučnout se kolem. Bylo to fajn. Hned do nové cukrárny u Tety, kde už si nepamatuji, jak se to tam teď nově jmenuje, ale to zjistíte, nebo mi někdo poradí?. Boží dorty! Po kafíčku do čajovny na vodní dýmku a Maté Zázračnou. I když už jsem padala na hubu, byl to skvělý odpočinek a vlilo mi to novou energii. Domů za Hugem, kouknout na film "Mozek v plamenech". Dodržím tradici a neřeknu děj. Jen můj názor: Tak já nevím no, asi jsem moc zainteresovaná. Udělejte si názor sami ;-) Zítra botanická zahrada a v pondělí zase do práce. Těším se na obojí :-) Dobrý ne? Na někoho komu se před třemi roky děli podivuhodné věci a pak se dostal do stavu zombice z naší ulice. Jde to! Život je boží, jen se trochu snažit :-) Teď je 19.46 a asi si půjdu číst Ani nevíte jak jsem šťastná, že vše dokážu vnímat, že nejsem v mlze za zrcadlem :-)